Elektrische heftruck - verhuur mogelijkheden Linde E50L-01-600 TRIPLEX
Bekijk vergelijkbareGepubliceerd: 4jr. 6mnd.
Gepubliceerd: 4jr. 6mnd.
34 900EUR
Prijs excl. BTW
19 November 2021
Wilt u prijzen weten voor vergelijkbare aanbiedingen?
Kijk wat op voorraad isUmweltplakette
Fahrzeugdaten
- Fabrikat: Linde
- Typ: E50L-01-600 TRIPLEX
- Antriebsart: Elektro
- Tragkraft: 5000kg
- Lastschwerpunkt: 600
- Hubhöhe: 6020 mm
- Baujahr: 2015
- Betriebsstunden: 20729
- Interne Nr.: 3733a
Mastdaten
- Masttyp: Triplex
- Hubhöhe: 6020 mm
- Bauhöhe: 2930 mm
- Freihub: 1970 mm
- Gabelträger: 1350 mm
- Gabeln: 1200 x 120 x 50 mm
Abmessungen
- Länge: 2930 mm
- Baubreite: 1440 mm
- Bauhöhe: 2930 mm
- Eigengewicht: 9086 kg
Batterie & Ladegerät
- Batterie Volt: 80 V