DAF XF 95 Trekker uit Slowakije kopen bij Truck1, ID: 11213160
Vind DAF XF 95Ga naar DAF XF 95-advertenties
Gearchiveerd advertentie

Deze advertentie is verwijderd uit onze database. U kunt "Bestelling" vorm sturen: DAF XF 95

"Gevraagd" advertentie plaatsen
Kijk wat op voorraad is
Advertentie Trekker DAF XF 95 is niet meer beschikbaar, maar we hebben vergelijkbare aanbiedingen gevonden (10)
Gelijke aanbiedingen:
DAF Xf 95 - Trekker: afbeelding 1
DAF Xf 95 - Trekker: afbeelding 2
DAF Xf 95 - Trekker: afbeelding 3
DAF Xf 95 - Trekker: afbeelding 4
DAF Xf 95 - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (5)

DAF Xf 95

Trekker
4x2Euro 4
Slowakije, Štúrovo
Gepubliceerd: 6d.Referentienummer 222220
Prijs op aanvraag
4x2Euro 4
Slowakije, Štúrovo
Contact op met de verkoper
DAF XF 95 - Trekker: afbeelding 1
DAF XF 95 - Trekker: afbeelding 2
DAF XF 95 - Trekker: afbeelding 3
DAF XF 95 - Trekker: afbeelding 4
DAF XF 95 - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (8)

DAF XF 95

Trekker
4x2Euro 4
Slowakije, Štúrovo
Gepubliceerd: 6d.Referentienummer 222217
Prijs op aanvraag
4x2Euro 4
Slowakije, Štúrovo
Contact op met de verkoper
DAF Xf 95 - Trekker: afbeelding 1
DAF Xf 95 - Trekker: afbeelding 2
DAF Xf 95 - Trekker: afbeelding 3

DAF Xf 95

Trekker
4x2Euro 4
Slowakije, Štúrovo
Gepubliceerd: 6d.Referentienummer 222222
Prijs op aanvraag
4x2Euro 4
Slowakije, Štúrovo
Contact op met de verkoper
DAF XF 95.430 - Trekker: afbeelding 1
DAF XF 95.430 - Trekker: afbeelding 2
DAF XF 95.430 - Trekker: afbeelding 3
DAF XF 95.430 - Trekker: afbeelding 4
DAF XF 95.430 - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (10)

DAF XF 95.430

Trekker
2000430 pk
België, Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Gepubliceerd: 5d.

8 400EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 9 559 USD
2000430 pk
België, Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Contact op met de verkoper
DAF XF 95.380 - Trekker: afbeelding 1
DAF XF 95.380 - Trekker: afbeelding 2
DAF XF 95.380 - Trekker: afbeelding 3
DAF XF 95.380 - Trekker: afbeelding 4
DAF XF 95.380 - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (14)

DAF XF 95.380

Trekker
199814137 km4x2Euro 2379 pkNuttige last: 10000 kgTotaalgewicht: 18000 kg
Nederland, Vuren
Gepubliceerd: 28d.Referentienummer 326795

10 900EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 12 404 USD
199814137 km4x2Euro 2379 pkNuttige last: 10000 kgTotaalgewicht: 18000 kg
Nederland, Vuren
Contact op met de verkoper
DAF XF 95.430 - Trekker: afbeelding 1
DAF XF 95.430 - Trekker: afbeelding 2
DAF XF 95.430 - Trekker: afbeelding 3
DAF XF 95.430 - Trekker: afbeelding 4
DAF XF 95.430 - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (32)

DAF XF 95.430

Trekker
2001Euro 4430 pk
België, Antwerp

8 750EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 9 957 USD
2001Euro 4430 pk
België, Antwerp
Contact op met de verkoper
DAF 95XF480 - Trekker: afbeelding 1
DAF 95XF480 - Trekker: afbeelding 2
DAF 95XF480 - Trekker: afbeelding 3
DAF 95XF480 - Trekker: afbeelding 4
DAF 95XF480 - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (9)

DAF 95XF480

Trekker
1999480 pk
België, Antwerp
Gepubliceerd: 24d.

11 500EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 13 086 USD
1999480 pk
België, Antwerp
Contact op met de verkoper
DAF 95XF430 - Trekker: afbeelding 1
DAF 95XF430 - Trekker: afbeelding 2
DAF 95XF430 - Trekker: afbeelding 3
DAF 95XF430 - Trekker: afbeelding 4
DAF 95XF430 - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (6)

DAF 95XF430

Trekker
1998430 pk
België, Antwerp
Prijs op aanvraag
1998430 pk
België, Antwerp
Contact op met de verkoper
Vraag alle beschikbare foto's

DAF XF 95 430

Trekker
2001
Polen, Lgota Wielka
Gepubliceerd: 14d.

10 000EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 11 379 USD
2001
Polen, Lgota Wielka
Contact op met de verkoper
DAF FT 95XF530 - Trekker: afbeelding 1
DAF FT 95XF530 - Trekker: afbeelding 2
DAF FT 95XF530 - Trekker: afbeelding 3
DAF FT 95XF530 - Trekker: afbeelding 4
DAF FT 95XF530 - Trekker: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (5)

DAF FT 95XF530

Trekker
2022483478 km4x2Euro 6390 pk
Spanje, Montalban de Cordoba
Gepubliceerd: 1mnd. Referentienummer 152551
Prijs op aanvraag
2022483478 km4x2Euro 6390 pk
Spanje, Montalban de Cordoba
Contact op met de verkoper

Trekker DAF XF 95

Bekijk vergelijkbare
Dit item is niet op voorraad
Trekker DAF XF 95: afbeelding 1

Er zijn andere vergelijkbare advertenties

Kijk wat op voorraad is
zoom in
Trekker DAF XF 95: afbeelding 1
See what's in stock now
Zware bedrijfswagen DAF
4.65
4 recensies
VERKOCHT

De verkoper heeft de prijs niet aangegeven

Deze advertentie wordt ter referentie in het archief bewaard (specificaties, gebruikelijke prijs). Er staan geen verouderde advertenties op de site — alle actieve opties vindt u hieronder.

Merk

Model

Referentienummer

Dafxf95003
Voorwaarde

uitstekende
Kleur

wit
Plaats

Slowakije, Hlavná 22, 94301 Sturovo, Slovakia
Motor/aandrijving
emissieklasse

brandstof

diesel
versnellingsbak

Chassis/ophanging
asconfiguratie

Deze aanbieding is alleen ter informatie. Bevestig de details rechtstreeks bij de verkoper.

Zware bedrijfswagen DAF
4.65
4 recensies
VERKOCHT

De verkoper heeft de prijs niet aangegeven

Deze aanbieding is alleen ter informatie. Bevestig de details rechtstreeks bij de verkoper.

Andere series van Trekkers DAF

Door op een link op deze website te klikken, gaat u ermee akkoord en machtigt u ons om uw persoonlijke gegevens te verwerken, inclusief het gebruik van cookies en andere trackingtechnologieën. Het is geïmplementeerd om uw ervaring op deze website, andere websites en websites van externe adverteerders die met ons samenwerken te verbeteren en te personaliseren. Onze partnerbedrijven kunnen ook cookies op uw apparaat opslaan of vergelijkbare technologieën gebruiken om de persoonlijke informatie te verzamelen en te verwerken. Meer informatie over hoe we omgaan met uw persoonsgegevens.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - PRIME TRUCKS s. r. o.