CATERPILLAR 325C Rupsgraafmachine uit China kopen bij Truck1, ID: 9853655
Vind CATERPILLAR 325CGa naar CATERPILLAR 325C-advertenties
Gearchiveerd advertentie

Deze advertentie is verwijderd uit onze database. U kunt "Bestelling" vorm sturen: CATERPILLAR 325C

"Gevraagd" advertentie plaatsen
Kijk wat op voorraad is
Advertentie Rupsgraafmachine CATERPILLAR 325C is niet meer beschikbaar, maar we hebben vergelijkbare aanbiedingen gevonden (20)
Gelijke aanbiedingen:
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (6)

CATERPILLAR 325C

Rupsgraafmachine
20103400 uren
China, Min Hang Qu
Gepubliceerd: 1jr.
Prijs op aanvraag
20103400 uren
China, Min Hang Qu
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 325BL - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 325BL - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 325BL - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 325BL - Rupsgraafmachine: afbeelding 4

CATERPILLAR 325BL

Rupsgraafmachine
20103000 uren
China, Jin Shan Qu
Gepubliceerd: 1mnd.

24 000EUR

  • ≈ 27 334 USD
20103000 uren
China, Jin Shan Qu
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 325D - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 325D - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 325D - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 325D - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR 325D - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (12)

CATERPILLAR 325D

Rupsgraafmachine
20102332 uren185 pk
China, Song Jiang Qu
Gepubliceerd: 11d.Referentienummer A-017
Prijs op aanvraag
20102332 uren185 pk
China, Song Jiang Qu
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (6)

CATERPILLAR 325C

Rupsgraafmachine
China, Feng Xian Qu
Prijs op aanvraag
China, Feng Xian Qu
Contact op met de verkoper
Caterpillar 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
Caterpillar 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
Caterpillar 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
Caterpillar 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
Caterpillar 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (8)

Caterpillar 325C

Rupsgraafmachine
3800 urenEigen gewicht: 27000 kg190 pk
China, Dianbu
Prijs op aanvraag
3800 urenEigen gewicht: 27000 kg190 pk
China, Dianbu
Contact op met de verkoper
Caterpillar 325C 325BL - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
Caterpillar 325C 325BL - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
Caterpillar 325C 325BL - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
Caterpillar 325C 325BL - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
Caterpillar 325C 325BL - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (6)

Caterpillar 325C 325BL

Rupsgraafmachine
20181800 urenEigen gewicht: 28120 kg179 pk
China, Shanghai
Gepubliceerd: 27d.

26 389EUR

  • ≈ 30 055 USD
20181800 urenEigen gewicht: 28120 kg179 pk
China, Shanghai
CATERPILLAR 325D used excavator 325C 325 - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 325D used excavator 325C 325 - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 325D used excavator 325C 325 - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 325D used excavator 325C 325 - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR 325D used excavator 325C 325 - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (6)

CATERPILLAR 325D used excavator 325C 325

Rupsgraafmachine
China, Feng Xian Qu
Prijs op aanvraag
China, Feng Xian Qu
Contact op met de verkoper
EXCAVADORA CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 1

EXCAVADORA CATERPILLAR 325C

Rupsgraafmachine
Spanje, Camponaraya
Gepubliceerd: 1jr. Referentienummer CAT 325C
Prijs op aanvraag
Spanje, Camponaraya
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (7)

CATERPILLAR 325C

Rupsgraafmachine
20183700 uren188 pk
China, Jin Shan Qu
Gepubliceerd: 2mnd.
Prijs op aanvraag
20183700 uren188 pk
China, Jin Shan Qu
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (7)

CATERPILLAR 325C

Rupsgraafmachine
20183700 uren188 pk
China, Jin Shan Qu
Gepubliceerd: 2mnd.
Prijs op aanvraag
20183700 uren188 pk
China, Jin Shan Qu
Contact op met de verkoper
Caterpillar 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
Caterpillar 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
Caterpillar 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
Caterpillar 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
Caterpillar 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (6)

Caterpillar 325C

Rupsgraafmachine
2019Eigen gewicht: 28600 kgNuttige last: 28600 kg187 pk
China, Shangpai

17 748EUR

  • ≈ 20 213 USD
2019Eigen gewicht: 28600 kgNuttige last: 28600 kg187 pk
China, Shangpai
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (10)

CATERPILLAR 325C

Rupsgraafmachine
20163600 uren173 pk
China, -

18 032EUR

  • ≈ 20 537 USD
20163600 uren173 pk
China, -
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (8)

CATERPILLAR 325C

Rupsgraafmachine
20183700 uren
China, Jin Shan Qu
Gepubliceerd: 8d.

19 352EUR

  • ≈ 22 040 USD
20183700 uren
China, Jin Shan Qu
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (7)

CATERPILLAR 325C

Rupsgraafmachine
2017188 pk
China, Hefei
Gepubliceerd: 3d.

22 430EUR

  • ≈ 25 546 USD
2017188 pk
China, Hefei
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (5)

CATERPILLAR 325C

Rupsgraafmachine
2017188 pk
China, Hefei
Gepubliceerd: 3d.

22 430EUR

  • ≈ 25 546 USD
2017188 pk
China, Hefei
Contact op met de verkoper
Caterpillar 325 C - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
Caterpillar 325 C - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
Caterpillar 325 C - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
Caterpillar 325 C - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
Caterpillar 325 C - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (9)

Caterpillar 325 C

Rupsgraafmachine
2018
China, Hefei
Gepubliceerd: 1d.

22 650EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 25 796 USD
2018
China, Hefei
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (7)

CATERPILLAR 325C

Rupsgraafmachine
20153100 uren173 pk
China, -

19 352EUR

Prijs excl. BTW

  • ≈ 22 040 USD
20153100 uren173 pk
China, -
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR 325C - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (8)

CATERPILLAR 325C

Rupsgraafmachine
2018188 pk
China, Jin Shan Qu

24 629EUR

  • ≈ 28 050 USD
2018188 pk
China, Jin Shan Qu
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 330C - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 330C - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 330C - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 330C - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR 330C - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (6)

CATERPILLAR 330C

Rupsgraafmachine
2010
China, Min Hang Qu
Gepubliceerd: 1jr.
Prijs op aanvraag
2010
China, Min Hang Qu
Contact op met de verkoper
CATERPILLAR 330C - Rupsgraafmachine: afbeelding 1
CATERPILLAR 330C - Rupsgraafmachine: afbeelding 2
CATERPILLAR 330C - Rupsgraafmachine: afbeelding 3
CATERPILLAR 330C - Rupsgraafmachine: afbeelding 4
CATERPILLAR 330C - Rupsgraafmachine: afbeelding 5
Bekijk alle foto's (6)

CATERPILLAR 330C

Rupsgraafmachine
2010
China, Min Hang Qu
Prijs op aanvraag
2010
China, Min Hang Qu
Contact op met de verkoper

Rupsgraafmachine CATERPILLAR 325C

Bekijk vergelijkbare
Dit item is niet op voorraad
Rupsgraafmachine CATERPILLAR 325C: afbeelding 1

Er zijn andere vergelijkbare advertenties

Kijk wat op voorraad is
zoom in
Rupsgraafmachine CATERPILLAR 325C: afbeelding 1
See what's in stock now
Zware machines CATERPILLAR
4.6
2 recensies
VERKOCHT

De verkoper heeft de prijs niet aangegeven

Deze advertentie wordt ter referentie in het archief bewaard (specificaties, gebruikelijke prijs). Er staan geen verouderde advertenties op de site — alle actieve opties vindt u hieronder.

Model

Bouwjaar

Voorwaarde

uitstekende
Bedrijfsuren

3400 uren
Gewicht

25000 kg
Capaciteit

1.3 m³
Plaats

China, No 2588 Jinghong Road Minhang District Shanghai China

Deze aanbieding is alleen ter informatie. Bevestig de details rechtstreeks bij de verkoper.

Zware machines CATERPILLAR
4.6
2 recensies
VERKOCHT

De verkoper heeft de prijs niet aangegeven

Deze aanbieding is alleen ter informatie. Bevestig de details rechtstreeks bij de verkoper.

Door op een link op deze website te klikken, gaat u ermee akkoord en machtigt u ons om uw persoonlijke gegevens te verwerken, inclusief het gebruik van cookies en andere trackingtechnologieën. Het is geïmplementeerd om uw ervaring op deze website, andere websites en websites van externe adverteerders die met ons samenwerken te verbeteren en te personaliseren. Onze partnerbedrijven kunnen ook cookies op uw apparaat opslaan of vergelijkbare technologieën gebruiken om de persoonlijke informatie te verzamelen en te verwerken. Meer informatie over hoe we omgaan met uw persoonsgegevens.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - ZHONGCHENG MACHINERY TRADING CO.,LTD