




Case Tieflöffel 60 cm
1 500EUR
Prijs excl. BTW
- ≈ 1 682 USD





CASE 2340mm - Type tractopelle
1 550EUR
Prijs excl. BTW
- ≈ 1 738 USD





Lyzki do ladowarki Claas Cat,case,scorpion,kramer
1 596EUR
- ≈ 1 790 USD





CASE 2300mm - Tractopelle
1 350EUR
Prijs excl. BTW
- ≈ 1 514 USD





Lyzki do ladowarki CAT , JCB, CASE, SCORPION,KRAME
1 345EUR
- ≈ 1 508 USD





Lyzki do ladowarki CAT , JCB, CASE, SCORPION,KRAME
1 801EUR
- ≈ 2 020 USD





Lyzki do ladowarki CAT , JCB, CASE, SCORPION,KRAME
1 801EUR
- ≈ 2 020 USD





Lyzki do ladowarki CAT , JCB, CASE, SCORPION,KRAME
1 243EUR
- ≈ 1 394 USD





Lyzki do ladowarki Jcb,case,cat, Manitou
1 083EUR
- ≈ 1 214 USD


CASE 615MM
750EUR
Prijs excl. BTW
- ≈ 841 USD





CASE 600mm pour tractopelles
490EUR
Prijs excl. BTW
- ≈ 549 USD









CASE tractopelle - 600mm
350EUR
Prijs excl. BTW
- ≈ 392 USD





CASE 300mm - a reparer
350EUR
Prijs excl. BTW
- ≈ 392 USD





CASE 300mm à réparer
310EUR
Prijs excl. BTW
- ≈ 347 USD



Case 73318688



Case 73318765



Case 73318678



Case 84341331




Case 47628009




Case ZK441916SUE




Case 73318785




Case 84294151


Case 73318680




Case 472026051




Case 73318717




Case 84341305




Case 84341293




Case 84344175



Case 47627933



Case 47627468



Case 47627466


Case 47627468



Case 73318813




Case 73318883
Case
Bekijk vergelijkbare1 500EUR
Prijs excl. BTW
- ≈ 1 682 USD
27 Mei 2025
Deze advertentie wordt ter referentie in het archief bewaard (specificaties, gebruikelijke prijs). Er staan geen verouderde advertenties op de site — alle actieve opties vindt u hieronder.
Godet de Tranchée à éjecteur de largeur 40cm sur CASE 988 Diamètre Axe 60mm Entre Axe 300mm Entre Oreille 250mm
Deze aanbieding is alleen ter informatie. Bevestig de details rechtstreeks bij de verkoper.
1 500EUR
Prijs excl. BTW
- ≈ 1 682 USD
27 Mei 2025
Deze aanbieding is alleen ter informatie. Bevestig de details rechtstreeks bij de verkoper.






